Thajský box

Muay thai známý též jako thajský box (thaibox) je thajské plnokontaktní bojové umění. vyvinulo se patrně z čínských bojových umění a v Thajsku si získalo obrovskou popularitu. Původně se souboje odehrávaly převážně na tržištích, později začaly vznikat specializované stadiony a zápas se přesunul do klasického ringu. jedná se o jeden z nejtvrdších bojových sportů. Jsou povoleny i údery lokty a koleny. Direct loket koleno, leží tu jak poleno – LannaGym.

Láká vás si vyzkoušet jak probíhá takový trénink Thajského boxuPřijďte si vyzkoušet na naše úvodní hodiny pro začátečníky, které se konají každý den a zjistíte, že to je velice zábavná forma sportovního vyžití a udržení vašeho těla v dobré kondici. Vždy máte svobodnou volbu, chcete li se zajímat jen kondičně bezkontaktně a nebo se tomu věnovat naplno.

Na této úvodní hodině se dozvíte a i si vyzkoušíte jak probíhají tréninky na našich 10ti tréninkových kempech, které jsou určeny pro úplné začátečníky. Kempy znamenají 5 týdnů intenzivní výuky základů techniky a postojů Thajského boxu, které jsou důležité aby jste se později mohli v pohodě připojit do již zaběhlých veřejných hodin dle rozvrhu a netrápili se s neznalostí technik. Každý Kemp probíhá 2x týdně v našem gymu dle výběru času a trenéra, probíhají v malém počtu účastníků aby se vám trenér mohl více věnovat individuálně a vaše výuka tak mohla probíhat rychleji. Kontaktujte prosím naší recepci, nebo navštivte náš facebook a tam se dozvíte nejbližší termín naší úvodní hodiny. Sebou stačí vzít pohodlné tričko, kraťasy nebo legíny a ručník. Cena ukázkové lekce 300kč.

Thajský box pro děti a juniory 6-17 let

A co děti čeká na tréninku thajského boxu? Prvotní a základní prioritou je všestranný pohybový rozvoj a zlepšování koordinace. Samotné techniky úderů a kopů začleňujeme postupně. Učíme se techniky do vzduchu, boxerských pytlů, lap a především ve hře s ostatními dětmi. Celý thaibox je v podstatě dětská hra „na babu“. Cvičíme postřeh, obratnost a i fyzickou kondici formou hry a zábavných cvičení. Dětský trénink trvá 60 minut vzhledem k udržení koncentrace dětí. Nebojte se žádných tvrdých úderů. Dítka vám předáme pouze energicky vybitá, žádné krvavé rvačky se u nás nekonají.