ROZVRH

PONDĚLÍ

Co se u nás děje v pondělí?

  • Thajský box & Fitkickbox
    • 09:00 – 10:30 – LANNA Fighters (spec. fyzička) / Jiří Mejstřík
    • 16:00 – 17:00 – Thajský box děti 10-14let / Bobas Schulz
    • 16:30 – 18:00 – LANNA Fighters / Viktor Petrlík
    • 18:15 – 19:45 – Thajský box / Láďa Krištůfek
    • 18:45 – 20:15 – Thajský box / Tadeáš Růžička
    • 19:00 – 20:30 – Thajský box / Tomík Nguyen
  • MMA,BJJ  & Grappling
    • 17:00 – 18:00 – Streetfight / Bobas Schulz

  • Kondiční a Kruhový trénink
    • 07:00 – 08:00 – Barbar Workout / Patrik Waldhans
    • 16:30 – 17:30 – Kruhový trénink (Volejbalisté pronájem)
    • 18:00 – 19:00 – Kruhový trénink

ÚTERÝ

Co se u nás děje v úterý?

  • Thajský box & Fitkickbox
    • 10:00 – 12:00 – LANNA Fighters / Viktor Petrlík
    • 17:00 – 18:30 – Thajský box / Michael Krčmář
    • 18:00 – 19:30 – Thajský box / Vilém Cao
  • MMA, BJJ & Grappling
    • 07:30 – 09:00 – BJJ – začátečníci / Eldar Rafigaev
    • 16:30 – 17:30 – Dětský trénink 6-10 let / Dominik Luks
    • 17:30 – 18:30 – MMA pro začátečníky / Dominik Luks
  • Kondiční a Kruhový trénink
    • 17:00 – 18:00 – Kruhový trénink
    • 18:00 – 19:00 – Kruhový trénink

STŘEDA

Co se u nás děje v střededu

  • Thajský box & Fitkickbox
    • 09:00 – 10:30 – LANNA Fighters (spec. fyzička) / Jiří Mejstřík
    • 16:00 – 17:00 – Thajský box děti 10-14let / Bobas Schulz
    • 16:30 – 18:00 – LANNA Fighters / Viktor Petrlík
    • 18:15 – 19:45 – Thajský box / Láďa Krištůfek
    • 18:45 – 20:15 – Thajský box / Tadeáš Růžička
    • 19:00 – 20:30 – Thajský box / Tomík Nguyen
  •  MMA, BJJ & Grappling
    • 17:00 – 18:00 – Streetfight / Bobas Schulz
  • Kondiční a Kruhový trénin
    • 18:00 – 19:00 – Kruhový trénink (Volejbalisté pronájem)
    • 19:00 – 20:00 – Barbar Workout / Patrik Waldhans

ČTVRTEK

Co se u nás děje ve čtvrtek?

  • Thajský box & Fitkickbox
    • 10:00 – 12:00 – LANNA Fighters / Viktor Petrlík
    • 17:00 – 18:30 – Thajský box / Michael Krčmář
    • 18:00 – 19:30 – Thajský box / Vilém Cao
  • MMA, BJJ & Grappling
    • 07:30 – 09:00 – BJJ – začátečníci / Eldar Rafigaev
    • 16:30 – 17:30 – Dětský trénink 6-10 let / Dominik Luks
    • 17:30 – 18:30 – MMA pro začátečníky / Dominik Luks
  • Kondiční a Kruhový trénink
    • 17:00 – 18:00 – Kruhový trénink
    • 18:00 – 19:00 – Kruhový trénink

PÁTEK

Co se u nás děje v pátek?

  • Thajský box & Fitkickbox
    • 16:30 – 18:30 – LANNA Fighters / Viktor Petrlík
    • 18:15 – 19:45 – Thajský box / Láďa Krištůfek
    • 19:00 – 20:30 – Thajský box / Tomík Nguyen
  • MMA, BJJ & Grappling
  • Kondiční a Kruhový trénink

NEDĚLE

Co se u nás děje v neděli?

  • Thajský box & Fitkickbox
    • 18:00 – 19:30 – Thajský box pokročilí / Tomík Nguyen
  • MMA, BJJ & Grappling
  • Kondiční a Kruhový trénink