Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50716 Library:60111 in /disk_1/www/cz/lannagym/www/wp-includes/wp-db.php on line 1612
Trénink bojových umění pro děti - Lanna Gym
+420 602 214 401 eriakis@seznam.cz

BOJOVÉ UMĚNÍ PRO DĚTI

PSYCHOMOTORICKÝ TRÉNINK PRO DĚTI s prvky sebeobrany
s Dominikem. 6-16 let

A co děti čeká na tréninku? Trpělivý a přátelský přístup k dětem. cílem je rozvíjet děti formou hry. Pojem psychomotorika je prolínání psychiky (duševních procesů ) a motoriky (tělesných procesů a pohybu). Poukazuje na těsnou souvislost psychického a motorického prožívání. Už od antického Řecka se traduje známé úsloví „Ve zdravém těle zdravý duch.“. Pohyb představuje jednu ze základních složek udržení si zdraví jak po fyzické, tak i po psychické a sociální stránce.

Pro předškolní děti je pohyb naprosto přirozenou součástí jejich každodenního života. U dětí je kladen důraz na vnímání,myšlení, paměť, náladu a celkové dobře naladění dětiček formou her. Lekce sebeobrany mají za cíl naučit děti, jak se vypořádat s nebezpečnými situacemi a zároveň v nich vybudovat zdravou sebedůvěru.

Jestliže jste se rozhodli zkusit dětský trénink, stačí dorazit. Není třeba žádné rezervace ani objednání.
S sebou stačí jen sportovní oblečení.
Později se pořizují i boxerské rukavice a chrániče (celková investice na několik let je pouze 1000,- až 2 000,- Kč).

Děti v Lanna Gym

Thajský box pro děti s Bobasem 7-16 let

A co děti čeká na tréninku? Prvotní a základní prioritou je všestranný pohybový rozvoj a zlepšování koordinace. Samotné techniky úderů a kopů začleňujeme postupně. Učíme se techniky do vzduchu, boxerských pytlů, lap a především ve hře s ostatními dětmi. Celý thaibox je v podstatě dětská hra „na babu“. Cvičíme postřeh, obratnost a i fyzickou kondici formou hry a zábavných cvičení. Dětský trénink trvá 60 minut vzhledem k udržení koncentrace dětí. Nebojte se žádných tvrdých úderů. Dítka vám předáme pouze energicky vybitá, žádné krvavé rvačky se u nás nekonají.

Jestliže jste se rozhodli zkusit thaibox stačí dorazit. Není třeba žádné rezervace ani objednání.
S sebou stačí jen sportovní oblečení. Později se pořizují i boxerské rukavice a chrániče (celková investice na několik let je pouze 1000,- až 2 000,- Kč).

Nově pro vás připravujeme víkendové příměstské tábory plné her a různych druhu sportu….tak sledujte náš INSTAGRAM a FACEBOOK

Děti v Lanna Gym