Bojové umění pro juniory a děti

THAJSKÝ BOX PRO DĚTI

THAJSKÝ BOX PRO DĚTI A JUNIORY S BOBASEM A SERGEJEM 6-17 LET

A co děti čeká na tréninku? Prvotní a základní prioritou je všestranný pohybový rozvoj a zlepšování koordinace. Samotné techniky úderů a kopů začleňujeme postupně. Učíme se techniky do vzduchu, boxerských pytlů, lap a především ve hře s ostatními dětmi.

Celý thaibox je v podstatě dětská hra „na babu“. Cvičíme postřeh, obratnost a i fyzickou kondici formou hry a zábavných cvičení. Dětský trénink trvá 60 minut vzhledem k udržení koncentrace dětí. Nebojte se žádných tvrdých úderů. Dítka vám předáme pouze energicky vybitá, žádné krvavé rvačky se u nás nekonají.


MMA PRO DĚTI A JUNIORY

s Dominikem a Kubou. Pro děti a juniory 6-17 let

A co děti čeká na tréninku? Trpělivý a přátelský přístup k dětem. Cílem je rozvíjet děti formou hry. Pojem psychomotorika je prolínání psychiky (duševních procesů ) a motoriky (tělesných procesů a pohybu). Poukazuje na těsnou souvislost psychického a motorického prožívání. Už od antického Řecka se traduje známé úsloví „Ve zdravém těle zdravý duch.“. Pohyb představuje jednu ze základních složek udržení si zdraví jak po fyzické, tak i po psychické a sociální stránce.

Pro předškolní děti je pohyb naprosto přirozenou součástí jejich každodenního života. U dětí je kladen důraz na vnímání,myšlení, paměť, náladu a celkové dobře naladění dětiček formou her. Lekce sebeobrany mají za cíl naučit děti, jak se vypořádat s nebezpečnými situacemi a zároveň v nich vybudovat zdravou sebedůvěru.


Jestliže jste se rozhodli zkusit pro vaše děti psychomotorický trénink nebo thaibox stačí dorazit.
Není třeba žádné rezervace ani objednání.
S sebou stačí jen sportovní oblečení.
Později se pořizují i boxerské rukavice a chrániče (celková investice na několik let je pouze 1000,- až 2 000,- Kč).